Sortiment

Veškeré čokoládové výrobky, které vám v Čokolaterii nabízíme, si s láskou sami připravujeme ve vlastní přípravně přímo v kavárně. Stojíme si za každou použitou surovinou, nepoužíváme konzervanty, dochucovadla ani umělá aromata. Pracujeme s kvalitními čokoládami s vysokým podílem kakaa, žádné náhražky ani ‚‚čokoládové cukrovinky’’ u nás nenajdete. Vše pro vás připravujeme vždy čerstvé, hojně využíváme sezónní ovoce a lokální produkty.

Kromě dezertů se specializujeme na výrobu čokoládových lanýžů, které nabízíme v mnoha, často netradičních, příchutích. Lanýže si od nás můžete, stejně jako ostatní čokoládové výrobky, odnést v dárkových balíčcích různých druhů a velikostí. Dále nabízíme ručně vyráběná čokoládová lízátka, kolečka nebo sušenky.

Naší specialitou je pravá horká čokoláda. Jedná se o rozpuštěné čokoládové pecky těch nejkvalitnějších čokolád, které podáváme s různými druhy koření formou degustace, která má za cíl našim hostům dopřát speciální nevšední chuťový zážitek.

Velkou pozornost u nás věnujeme i přípravě kávy a ostatních nápojů. Spolupracujeme s českou pražírnou výběrové kávy Kofárna. Zrnka se zpracovávají v malých šaržích, vždy máme o jejím původu maximum informací a do hrnků se dostává jen chvíli po upražení. Snažíme se uspokojit i nejnáročnější milovníky čajů, nabízíme čerstvé nebo sypané čaje, které odebíráme od české společnosti Valdemar Grešík – Natura. Do nabídky nápojů jsme zařadili i méně obvyklé, přesto velmi zajímavé nápoje, jako například cascaru, což je čerstvý čaj ze slupek kávových třešní, ledové čaje různých druhů české výroby nebo Fritz Colu – colu s nejvyšším obsahem kofeinu na světě. Samozřejmostí jsou domácí limonády s čerstvým sezónním ovocem.

V Čokolaterii nabízíme i pivo vyrobené v některém z českých minipivovarů, kvalitní víno i další druhy alkoholu. 

Prostor kavárny

Interiér kavárny jsme se snažili vymyslet tak, aby se v něm naši hosté cítili komfortně a útulně. Prosklené výlohy zajišťují dostatek přirozeného světla, vybavení včetně nábytku je vyladěno v příjemných, tlumených barvách. Možnosti k sezení jsou rozmanité, od barových židliček a sezení ve výloze až po pohodlná, široká křesílka tak, aby si každý mohl vybrat podle svých preferencí. Při hezkém počasí lze výlohy odklopit a propojit tak vnitřní a venkovní prostor, v případě horkých letních dní je prostor klimatizován. V Čokolaterii je možné připojit se k vysokorychlostní Wi-Fi síti, mysleli jsme i na dostatek zásuvek u každého stolku, které jsou hostům plně k dispozici. V kavárně je možnost platit bankovní kartou.  

Služby čokolaterie

Snažíme se našim hostům vždy vycházet vstříc, proto jsme připraveni po předchozí domluvě vyhovět individuálním a specifickým požadavkům na pořádání rodinných oslav, pracovních meetingů nebo jiných setkání. Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky.

Vzhledem k tomu, že si veškeré čokoládové produkty vyrábíme sami, můžeme v rámci našich možností splnit i speciální požadavky ohledně dárkových balení lanýžů, lízátek i ostatního sortimentu. Dokážeme je vyladit do firemních nebo jiných tematických barev a motivů, případně nalézt jakoukoliv jinou formu personalizace našich produktů. Pro bližší informace nás, prosím, kontaktujte.